На рубежі століть почала стрімко розвиватися лісова промисловість. Цей процес супроводжувався величезною конкуренцією, що породжує протизаконні методи протистояння непримиренних суперників. Спритні підприємці буквально захоплювали території, вкриті густими, непрохідними лісами, щоб заволодіти вигідними ділянками, що обіцяють великі прибутки від переробки лісу. Батько Даніель Рімсдейл був авторитетним, заможним бізнесменом, що володіє великим лісопромисловим комплексом, що успішно розвивається, що забезпечує роками членів сім’ї відмінними доходами. Нещодавно дівчина дізнається шокуючу, неприємну новину про непередбачену загибель батька.

Раптова смерть глави сім’ї під загрозу ставить існування сімейного бізнесу. Даніель доводиться навчання кинути в престижному закладі і негайно відправитися додому, щоб врятувати батьківську справу, що опинилася на межі повного краху. Прибувши в рідні місця, молода особа стикається з великими складнощами і реальною небезпекою, що виходить від підступних недоброзичливців. Фільм Лісовий Барон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона підозрює конкурентів в організації несподіваної смерті батька і збирається розібратися в сумнівному подію. Зловмисники вживають жорстких заходів, щоб дістати нерухомість сім’ї.

Режисер: Barry Andersson
В ролях: Henry Sollberger, Christina Baldwin, Чарльз Хаббелл, Anna Stranz, Сем Лэндмэн, Кріс Дж. Келлі, Джозеф Дж. Бизенек, Jake Wagner, Benjamin Madrid

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress