Події картини розгортається у Венеції, в 1885 році. У центрі сюжетної лінії молодий енергійний письменник. Він тільки починає свій непростий шлях в літературі. Мортон багато часу приділяє роботі. Щодня йому доводиться перечитувати класиків, маловідомих авторів у пошуках натхнення. Йому хочеться більше знати творів, розбиратися в обраній професії. Одного разу його життя різко змінюється, коли хлопчина дізнається про листи чудового поета Джеффрі Асперна. Він зацікавився вивченням його творчості і пошуком послань. Виявляється, багато років тому обдарований письменник був пристрасно закоханий в милу дівчину.

Щоб підкорити серце коханої, він писав їй зворушливі вірші. Ніхто з мистецтвознавців не має уявлення про місцезнаходження цих конвертів. Тільки сама дама серця зможе пролити світло на цю таємницю. Мортон вирушає в дорогу. Він упевнений, що знайде всі вірші прославленого автора. Хлопчина потрапляє в будинок до Юліанни, коханої Джеффрі. Жінка вже немолода, потребує опіки. Вона живе у величезному венеціанському палаці.

Гвинт прекрасно розуміє, що тільки довірчі взаємини допоможуть йому роздобути заповітні листи. Разом з дамочкою живе її молоденька племінниця. Фільм Листи Асперна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жюльєн Ланде
В ролях: Джонатан Різ Майерс, Ванесса Редгрейв, Джоелі Річардсон, Луїс Роббінс, Джон Кортахарена, Поппі Делевінь, Моргана Поланскі, Alice Aufray

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress