Фільм Листя трави (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматичний фільм розповідає історію простої на перший погляд дівчини. Вона, як і багато представниць прекрасної половини людства, любить помріяти. Її мрії мають особливий характер, та й з боку іншим людям можуть здатися дивними. Починається розповідь з того моменту, коли головна героїня прийшла в місцеве кафе. Там вона зайняла вільний столик, занурившись в процес спостереження за іншими людьми. Їй дуже подобається дивитися за відвідувачами кафе, кожен з яких занурений у вирішення особистих завдань. Хтось переживає щодо невиконаних завдань по роботі, коли інший страждає від нерозділеного кохання. Насправді так вважає сама героїня.

Спостерігаючи за присутніми в закладі, вона намагається вгадати, що ж насправді крутиться в їхніх головах, що саме привело їх в тутешнє заклад. За сформованою звичкою вона фіксує свої здогади в ноутбук. Можливо, що одного разу її записи знадобляться. Але найголовніше, що це заняття приносить їй велике задоволення. Фільм Листя трави (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вже незабаром в її житті нагрянуть великі зміни, про які мила дівчина не могла уявити раніше. Але поки вона лише щодня відвідує місцеве кафе, займаючись однією і тією ж справою.

Режисер: Хон Сан-су
В ролях: Кім Се-бек, Ки Джу-бон, Кім Мін-хи, Зі Ен-хва, Ан Джэ-хон, Чон Джин-ен


загрузка...