Фільм Літні ігри (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі ми коли-то вперше закохувалися, і історії першого кохання у кожної людини абсолютно різні. Героєм представленого мелодраматичного кінофільму «Літні ігри» стає дванадцятирічний хлопчик, якого звуть Нік. Разом зі своїми батьками та молодшим братиком, хлопець прибув на берег лазурного моря. Сімейство дано планував цей відпочинок, і тепер всі намагаються насолодитися часом перебування на курорті. Ось тільки між батьками хлопця постійно виникають деякі непорозуміння, що викликають скандали і розмови на підвищених тонах.

Не бажаючи бути присутнім при сварках батьків, Нік намагався відправитися грати з іншими дітьми, які приїхали на курорт. Саме під час цих ігор, головний герой представленого фільму знайомиться з милою, привабливою дівчинкою Марією. Юна красуня приїхала на відпочинок з мамою. Діти починають дружити, багато часу проводити разом, ділитися секретами. Незабаром головні герої починають усвідомлювати, що між ними не тільки дружба і взаємна симпатія, їх все більше тягне один до одного і ці почуття можна назвати коханням.

Як далі розвиватимуться стосунки між закоханими, будуть втручатися батьки вперше дорослі почуття їхніх дітей? Фільм Літні ігри (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роландо Колла
В ролях: Фьорелла Кампанелла, Армандо Кондолуччи, Алессия Барела, Антоніо Мерон, Роберта Фоссиле, Marco ‘ Orazi, Аарон Хиц, Моніка Червінія, Франческо Хуанг, Кьяра Сколарі


загрузка...