Події кінокартини беруть свій початок з того моменту, коли жінка з Індії опинилася на самому краю скелі. Її оточувало лише море і бандити. Дівчина намагалася взяти себе в руки і не показувала своїх справжніх почуттів, намагаючись придушити в собі страх. Рагиня була одружена з місцевим поліцейським Девом. У минулому він убив кохану сестру ватажка бандитів і тепер він викрав його дружину, щоб Дів в повній мірі відчув весь біль втрати. Бір вже кілька років є лідером повстанців. Протягом довгого часу він і його люди були змушені жити в диких джунглях, щоб сховатися від правосуддя.

Іноді вони виходили на розвідку, щоб побільше дізнатися про поліцейського і його життя. План викрадення готувався дуже довго і тепер, коли все було продумано до самих дрібниць, Бір все ж зміг викрасти Рагиню. Викрадач готовий вбити нещасну жінку і навіть не здригається, коли штовхає її з обриву. Він не знав, що насправді внизу розташовувався невеликий яр і Рагине вдалося вижити. Тим часом Бір неймовірно радий, що йому вдалося помститися.

Дружині Діва доведеться дізнатися безліч фактів про життя чоловіка, які безсумнівно підданий в шок і відкриють очі на багато подій. Фільм Лиходій (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мані Ратнам
В ролях: Абхішек Баччан, Айшварія Рай Баччан, Говінда, Чийян Вікрам, Аджай Гехи, Раві Кішан, Приямани, Нікхіл Дривэди, Ганеш Ачария, Ашраф Вул Хак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress