Зіно виріс в неповній родині, його вихованням займалася мама, на власних плечах несе всі тяготи безрадісного життя матері-одиначки. Вона відчувала постійні фінансові труднощі, тому не могла забезпечити гідне існування молодому хлопчині. Юнак ніколи не цікавився інформацією про рідного батька, оскільки не хотів засмучувати матір, яка не бажає обговорювати неприємну тему. Однак подорослішавши, молодий чоловік захотів з’ясувати правду про біологічного батька, який залишив без підтримки своєї дитини. Несподівана трагедія підштовхнула до рішучих дій у цьому напрямку. Раптово помирає мама, залишивши вбитого горем сина в повній самоті.

Їй доводиться пережити непереносимий біль, з безповоротною втратою пов’язану близьку людину. Поховавши матір, Зіно чітко усвідомив, що залишився абсолютно один, тому знайти батька вирішує неодмінно. У нього не було ніяких, що дозволяють визначитися з правильним напрямком пошуків, тому доводилося використовувати найменші зачіпки. Фільм Лола Патер (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Починаючи непросту справу, він не очікував, що шлях стане настільки заплутаним і займе багато часу. Довге очікування зустрічі впевненості надає, рухатися змушує вперед.

Режисер: Надір Мокнече
В ролях: Фанні Ардан, Тауфік Жаллаб, Надя Кейци, Вероніка Дюмон, Бруно Санчес, Люсі Дебай, Лубна Азабаль, Хреститель Муларт, Лоуренс Валін, Надір Мокнече

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress