Хлопчика на ім’я Дадіттс в дитинстві жорстоко били. Одного разу, четвірка хлопчаків кинулася рятувати хлопчиська від чергових побоїв. Через деякий час, здавалося б, беззахисний хлопчик нагородив кожного зі своїх рятувальників. В якості нагороди вони отримали в своє розпорядження надприродні сили. Хлопці виросли, але дружба їх так і залишилася міцною. Ось на чергових вихідних молоді люди вирішили зібратися, і відправитися в ліс. Вони заселилися в мисливський будиночок, і планували почати полювати. В їх будинок постукав незнайомий чоловік, який представився Ріком.

Чоловік виглядав хворим і втомленим. Хлопці нагодували його і запропонували відпочити, той погодився. Двоє з хлопців, Генрі і Піт пішли в магазин, на зворотному шляху вони стали учасниками аварії. Генрі відправився за допомогою в будиночок, так як у Піта трапилися неполадки з ногою. Хлопці помітили досить дивну картину: всі звірі стали метушитися і бігти від чогось. Тіла тварин були покриті дивними плямами, ідентичними до плям Ріка.

У небі пролітали вертольоти, з яких доносилося, що всюди оголошений карантин. У Джоунсі вселяється небачений раніше червоний пил. Відродилося зло, подібностей якому немає. Фільм Ловець снів (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лоуренс Кездан
В ролях: Морган Фріман, Томас Джейн, Джейсон Лі, Деміен Льюіс, Тімоті Оліфант, Том Сайзмор, Донні Уолберг, Майки Хоулкамп, Рис Томпсон, Джакомо Бессато

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress