загрузка...


У центрі гостросюжетного фільму «Лучниця» виявляється молода дівчина на ім’я Лорен Пірс. Вона завжди була рішучою в діях і володіла сильним характером, що дозволяє досягати поставлених завдань. Героїня серйозно захоплювалася професійним спортом, який подарував їй неймовірну завзятість і навчив йти тільки вперед, незважаючи на будь-які труднощі. Вона багато часу присвятила важких тренувань і зуміла виграти місцевий чемпіонат зі стрільби. Перемога була цілком заслуженою, проте слава дуже небезпечна штука, яка може погубити кар’єру. Навіть невелика помилка може привести до провалу, і тоді колишні заслуги можуть перетворитися в історію.

Лорен не підозрювала, що довгоочікуваний тріумф може закінчитися сумними наслідками. Разом з подругою вона збиралася відпочити і трохи випити. Вечір починався просто відмінно, поки на порозі не виявився колишній хлопець знайомої, який мав намір з’ясувати стосунки. Після низки грубих слів Пірс зривається і нападає на чоловіка, завдавши йому ушкодження середньої тяжкості. Пізніше відбулося судове засідання, на якому героїню засудили до колонії. Фільм Лучниця 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона відправляється у в’язницю для неповнолітніх дівчат, де знайомитися з Ребеккою — вольової особливою, з якої можна швидко знайти порозуміння. Незабаром сильні жінки збираються взяти долю у свої руки і розробляють план втечі.

Режисер: Валері Уайсс
В ролях: Бейлі Ноубл, Джанін Мейсон, Майкл Террі, Кайанна Симон, Білл Сейдж, Дендри Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress