Фільм Лугова країна (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена драматична кінокартина «Лугова країна» розповідає про звичайну сімейній парі. Чоловік – Філ, працює поліцейським у Нью-Йорку, він повністю віддається роботі, при цьому не забуває ніколи про сім’ю. Його дружина Сара, дуже любить дітей, тому її робота і пов’язана з ними. Головні герої виховують маленького сина на ім’я Джессі, який є основним скарбом в їх сімействі. Одного разу пара вирішує відправитися в подорож, навіть не припускаючи, що ця поїздка повністю змінить надалі їх існування. Вся справа в тому, що приїхавши на чергову заправну станцію, головні герої втрачають дитини.

Філ використовує всі свої професійні навички, щоб відшукати сина по гарячих слідах, але це не призводить до позитивних наслідків. З того трагічного моменту проходить цілий рік, а головні герої так і не змогли відшукати хлопця, і впоратися з трапилася бідою. Глава сімейства, намагаючись відволіктися від цих думок, з головою поринає в роботу, а от мати зниклого хлопчика, справляється зі своїм горем в інший спосіб.

Жінка постійно шукає собі неприємності, які обертаються істотною небезпекою для її життя. Чи зуміють герої картини змінити ситуацію? Фільм Лугова країна (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рід Морано
В ролях: Олівія Уайлд, Джуно Темпл, Джон Легуізамо, Елізабет Мосс, Джованні Рібізі, Меррітт Уівер, Тай Симпкинс, Люк Вілсон, Марк Фойерстин, Кевін Корригэн


загрузка...