Головна героїня Йо Ри тільки з вигляду здається абсолютно звичайною дівчиною. Насправді ні хто не може уявити, що твориться в її життя і душі. З самого дитинства героїня бачить різноманітних примар. Багато б вважали це дар згори, але Йо думає зовсім інакше. З-за своїх здібностей, дівчина змушена бути завжди одна. Вона не може завести друзів, молодого людини. Йо вже давно не посміхалася і намагається уникати місць, де знаходиться велике скупчення народу. Героїня боїться, що якщо вона познайомитися з ким-небудь, то з ним обов’язково трапиться неприємність, як було раніше.

Одного разу Йо Ри вирішує відвідати циркове шоу, яке виявилося проїздом в її рідному місті. Там вона знайомитися з Чжо Го. Незважаючи на свій юний вік, хлопець вже зміг стати фокусником і подає непогані надії. Чжо мріє створити власне шоу жахів, але для цього йому потрібна смілива напарниця, яка не буде боятися паранормальних явищ. Йо дуже сподобалася ця ідея і вона з задоволенням погоджується взяти участь в експерименті.

Весь Сеул був у захваті, адже раніше ні кому не вдавалося створити подібного шоу. Тут трапляється несподіване. Чжо закохується в Йо Ри і тут приведення вирішують втрутитися. Фільм Лякаючий роман 2011 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Хван Ін-хо
В ролях: Сон Е-джин, Лі Мін-гі, Сін Сон-Хун, Юн Джі-хв, Хван Син-він, Пак Чхоль-хв, Кім Хен-сук, Чи Мі-до, Чи Хен-джин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress