Захисники тварин користуються особливим авторитетом і вдячністю екологів. Умільці патрулюють околиці в пошуках затятих порушників закону. Знущання над вихованцями є основним доказом для викриття хижих заводчиків та інших нелюдів. Добродушна і справедлива «Любителька собак» стрімко просувається видної природоохоронної структурі. Дівчина знає, що зло таїться на приватних територіях, куди чужинцям не пробратися. Лобіювання законів, що охороняють чотирилапих друзів, не є єдиним важелем запобігання злочинних дій. Керівництво доручає дівчині зробити резонансне викриття.

Інтриганка прикидається рядовим стажистом, щоб проникнути на ферму відомого землевласника. Жорсткий вдачу господаря стає причиною появи навколо нього найбільш безглуздих домислів. Захисники природи вважають, що узурпатор незаконно розводить цуценят для подальшої контрабанди. Протизаконна діяльність передбачає наявність хорошого укриття для псів. Затишні комірчини навряд чи похваляться пристойними умовами, що і потрібно запам’ятати лазутчице.

Закоханість у сина заклятого ворога, потаємні ходи начальства і прагнення дізнатися правду втручаються в підступну гру. Фільм Любителька собак (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Ранаривело
Актори: Джеймс Римар, Ліа Томпсон, Джейсон Блер, Еллісон Пейдж Нист, Шеррі Стрингфилд, Майкл Кінг, Христина Мур, Ейпріл Адамс, Алі Афшар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress