Фільм Люблю вас обох (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люблю вас обох онлайн — це комедійно-драматична кінокартина, в якій є любов, дружба, ревнощі, образи і важливі рішення з боку головних героїв. У центрі сюжету знаходяться брат і сестра, які народилися близнюками. Вони схожі зовні, схожі в чомусь за характерами. Вони багато часу проводять разом, можна навіть сказати, що поруч один з одним вони практично завжди. Так було з дитинства. Герої настільки звикли до цього, що навіть тепер, коли вони подорослішали і повинні були б уже давно жити кожен своїм життям, вони все ще знаходяться під одним дахом.

День народження брат і сестра теж завжди відзначають разом. На цей раз гулянка була в колі близьких людей, які підготували для них солодкий стіл, «родзинкою» якого був торт з фотографією іменинників. Правда, під час дегустації солодкого десерту картинку довелося розрізати, що було досить символічно, але герої цьому значення особливого в той момент не надали. На святі вони познайомилися з хлопцем, якого до цього не знали. Невідомо, як він опинився на цьому вечорі, але це вже не мало значення, адже він був симпатичним і цікавим. Спершу він сподобався дівчині, а потім і її брату. Вони обидва йому, до речі, теж були симпатичні, чого він не приховував. Люблю вас обох — міг би сказати красавчик Енді, той самий новий друг героїв, але любовний трикутник явно не входив в найближчі плани брата і сестри. Близнюки повинні розібратися в своїх почуттях до цього хлопця, а заодно і один до одного (вперше).

Той факт, що багато років вони були близькі душевно, ще не означає, що у них не було образ або якихось претензій один до одного. Схоже, настав час їм бути відвертими і чесними до кінця. Як вплине на їхні стосунки в майбутньому та правда, яку вони дізнаються? І з ким же залишиться хлопець, в якого вони обидва закохані? Фільм Люблю вас обох 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Даг Арчібальд
В ролях: Саша Мітчелл, Лукас Нефф, Анджела Тримбур, Артеміс Пебдани, Кейт Берлант, Blayne Smith, Orestes Arcuni, Корбі Салліван, Даг Арчибальд, Джош Фингерхат


загрузка...