Фільм Любов без підготовки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжетна лінія познайомить глядача з Джиммі і Черрі, які одного разу зустрілися і полюбили один одного з першого погляду. З того моменту пройшло вже сім щасливих років, і герої готуються до важливого у своєму житті події. Хлопці хочуть веселу і пишне весілля, щоб цей день запам’ятався їм на все життя. Але дівчина перебуває в роздумах і сумнівах, її мучать різні думки, які не дають спокою. Справа в тому, що ключова героїня не може зрозуміти своїх почуттів, любить вона насправді свого хлопця, або ж ні. За ці сім років Черрі і Джиммі прожили багато доленосних проблем і випробувань, які робили їх відносини тільки міцніше.

Головні герої відмінно виглядають, і багато хто навіть заздрять парочці, що через стільки років вони змогли зберегти такий трепет і повагу в бік кожного. Але з кожним днем героїня розуміє, що не хоче виходити заміж за цього чоловіка, вважаючи його не мужнім і вразливим. Але несподівано в гості до парочки приїжджає хрещена Джиммі, яка виявилася молодою і чарівною дівчиною. Фільм Любов без підготовки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хресна хлопця вирішила добре провести час своєї відпустки, і закрутити роман зі своїм другом дитинства. Як на це відреагує Черрі? Чи зможе дівчина прийняти для себе чітке рішення і зробити правильний вибір?

Режисер: Пан Хо-Чун
В ролях: Шон Юе, Міріам Юн, Дада Чан, Вінсент Кок, Хьюго Нг, Реймонд Тін, Пан Хо-Чун, Шига Лінь


загрузка...