Фільм Любов і дружба (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії фільму відбуваються в 1790 році в Лондоні. Головна героїня Сюзен, дуже зажерлива і практична жінка. І ось одного разу в двері її будинку прийшла несподівана біда. Її улюблений чоловік помер, в результаті чого героїня стає вдовою. Чоловік Сюзен заповів їй з дочкою величезний будинок, і разом з ним неймовірні борги, які в терміновому порядку потрібно погасити. Але, на жаль, трапляється так, що будинок у Сюзен забирають, і їй доводиться відправитися в провінцію, до батьків покійного чоловіка і з ними жити. По приїзду на нове місце, головна героїня задається метою знайти хорошого й багатого чоловіка для своєї дочки.

Недовго вона займалася пошуками, як знайшла підходящу кандидатуру, правда йому виявляється сорок років, але головне, що він казково багатий. Донька ж, абсолютно не розділяє бажання своєї мами про заміжжя, адже вона вважає, що робити такий серйозний крок потрібно виключно з любові. Незабаром головна героїня починає займатися і своїм життям. Сюзен поступово починає наближатися до кузена покійного чоловіка, і відкрито з ним фліртувати.

Таку аморальну поведінку героїні викликає публічне обговорення, яке понесе за собою безліч пліток. Але підступна вдова придумала ще щось цікаве. Фільм Любов і дружба (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Уіт Стіллман
В ролях: Кейт Бекінсейл, Хлоя Севіньї, Завьер Семюел, Емма Грінвелл, Джастін Едвардс, Тому Беннетт, Морфидд Кларк, Джемма Редгрейв, Джеймс Фліт, Дженн Мюррей


загрузка...