Фільм Любов і голуби (1984) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чудова і гаряче улюблена мелодрама «Любов і голуби», знята в далекі радянські роки, передає теплоту і душевність міцною сільської родини. Велика сім’я живе звичайним трудовим життям. Чоловік Василь все своє життя працює на лісопилці. Крім своєї основної роботи він захоплюється розведенням голубів. Його дружина Надія не поділяє закоханість у пернатих, вважаючи це заняття пустощами, а чоловіка – недолугим і несерйозним. Їх діти — Люда, Льоня і Оля, слухняні, працьовиті, хоча вже достатньо дорослі і мають власну думку.

Поруч з родиною Кузякіна проживає літня пара баба Шура і дядько Митя, яка часто конфліктують між собою, але залишаються вірними і мудрими, вміють підтримати в скрутну хвилину. Одного разу Василь отримав травму на роботі, в результаті чого йому виділили путівку на море. На морському узбережжі він знайомиться з самотньою і цікавою дамою на ім’я Раїса Захарівна. Під час відпочинку жінка постійно заворожуюче і захоплено розповідає про всякі незвичайні речі, чим підкорила простого чоловіка з наївною і ранимою душею.

В результаті у Василя з Раїсою зав’язується роман. Але незабаром Василь розуміє, що все ж таки його серце належить рідній сім’ї. Фільм Любов і голуби (1984) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Меньшов
В ролях: Олександр Михайлов, Ніна Дорошина, Людмила Гурченко, Сергій Юрський, Наталія Тенякова, Яніна Лісовська, Ігор Лях, Лада Сизоненко, Володимир Меньшов, Костянтин Михайлов


загрузка...