​​​​Дитячі роки Гаспара пройшли в провінційному містечку, де він ріс в оточенні різних тварин. Вся справа в тому, що його батько є власником великого зоопарку. Всі ці роки хлопець мріяв, що стане дорослим і покине звичні землі. Йому хотілося перебратися жити у велике місто, але найголовніше-подалі від батька. Відносини між ними ніколи не складалися. Гаспар був злий на нього, що той постійно змінює подружок, ставлячись несерйозно до свого особистого життя. Перебравшись в Париж, хлопець перестав спілкуватися з ріднею зовсім. Правда, коли він дізнався, що батько планує одружитися знову, все ж прийняв рішення повернутися в рідні краї, щоб особисто бути присутнім на церемонії.

Будучи в дорозі, Гаспар зіткнувся з химерною дівчиною Лорою. Йому в голову прийшла ідея запросити нову знайому в отчий дім, щоб вона прикинулася його подружкою. Саме так хлопець бажав уникнути моралей близьких. Лора погодилася на цю авантюру, тільки їй і в голову не приходило, що вже завтра її чекають божевільні події. Фільм Любов і інший зоопарк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Її належить опинитися в цьому зоопарку, повному звірів і не менш дивних людей. Здається, що цьому безумству ніколи не припинитися, але Лора і Гаспар знаходять щось більше, ніж собі уявляли.

Режисер: Ентоні Кордье
Актори: Фелікс Моати, Летиція Дош, Кріста Тере, Марина Фоис, Йохан Хелденберг, Гійом Гуі, Елоді Буше, Noémie Alazard-Vachet, Венсан Деньяр, Ельза Хубен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress