Фільм Любов і війна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Конфлікт, що опустився на боснійські землі, зачепив неймовірну кількість людей, які проживають не тільки в даній державі, а й у багатьох інших куточках нашої планети. По всій земній кулі безліч людей всім серцем співчувала і щиро бажала воцаріння світу на цій багатостраждальній землі, а також, нарешті, набуття спокою безвинними людьми, що опинилися втягнутими в горн нещадної війни. Проте влада звикли надходити далеко не так як того від них вимагає совість — вони звикли жити власними інтересами і задовольнятися всім, чого вони тільки в силах побажати.

Саме їх безкомпромісність і стала причиною таких масштабних руйнувань і незліченних смертей, не кажучи вже про розбиті долі нещасного населення. Отже, в представленій кінороботі «Любов і війна» глядацької аудиторії буде продемонстрована вся тяжкість тих подій, через які довелося пройти жителям тих країв, подій, пережити які пощастило небагатьом. Незважаючи навіть на такі суворі годинник, як представлені тут, завжди є місце для любові, тому що без неї нікуди.

Чекати прем’єри кінолюбителям залишилося зовсім недовго і вже в цьому році вони, нарешті, зможуть відчути всю глибину думки і трагізм, закладені в цю роботу. Фільм Любов і війна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Емір Кустуріца
Актори: Моніка Беллуччі, Емір Кустуріца, Сергій Трифунович, Мікі Манойлович, Байрам Севердзан, Зоран Цвиянович, Слобода Мичалович, Maria Darkina, Давор Янжич, Петар Мирчевски


загрузка...