Фільм Любов, романтика і шоколад (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Емма і Люк присвятили своє життя кулінарії. Кожен з них зміг домогтися завидних успіхів, бажаючи продовжувати розвиток в майбутньому. Не виключенням став і конкурс, в якому обирають бельгійського Королівського шоколатьє. Кожен з них вважає, що гідний носити це горде звання, а тому намагається привернути до себе увагу, створюючи унікальні шедеври. Емма і Люк розуміють, що кожне поєднання несе в собі особливий сенс. Не боячись експериментів, вони створюють щось особливе і володіє цікавим смаком.

Тільки проблема в тому, що в боротьбі за перемогою, кожен з них здатний втратити щось важливе – відносини один з одним. Незабаром пара опиниться перед складним вибором – любов або кар’єра. Це зможе кардинальним чином поміняти їх колишній уклад. Конкурс наближається, як і великі випробування для закоханих, про які ніхто не міг припустити. Фільм Любов, романтика і шоколад (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Емма і продавець шоколаду Люк змагаються за звання бельгійського Королівського шоколатьє. Краса і романтика Брюгге надихають на унікальні шоколадні комбінації, але виграє їх перемога, не втративши серця?

Режисер: Джонатан Райт
В ролях: Loriane C Klupsch, Лейсі Чаберт, Filip Hellemans, Бріттані Брістоу, Уілл Кемп


загрузка...