Акіра Татібана – тиха, сором’язлива 17-річна старшокласниця. У недавньому минулому їй довелося залишити спортивну кар’єру після серйозної травми. Так що тепер дівчина підробляє після школи в ресторані своїх батьків. Вона виконує дрібні доручення, облягаючи працю тутешніх офіціантів і кухарів. Вже давно увагу скромної красуні привертає Масами Кондо, який займає в закладі посаду менеджера. Він відрізняється м’яким характером і товариськістю. Поступово головна героїня усвідомлює, що відчуває до нього найніжніші почуття. Ось тільки коханий Акіри старше неї майже в три рази. У чоловіка є дорослий син, який є дівчині мало не ровесником.

Однак все це не лякає школярку. Вона впевнена, що справжня любов не знає віку та інших кордонів. І все ж Татібана боїться зізнатися Масами у своїх почуттях. Красуня побоюється, що він просто відкине її. Та й реакцію своїх батьків, які навряд чи зрадіють такому повороту сюжету, Акире теж доводиться брати до уваги.

Але в один дощовий день вона нарешті наважується піти на найсміливіший крок у своєму житті. Головна героїня з завмерлим від страху серцем викладає всі карти перед Масами. Фільм Любов схожа на минулий дощ (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Акіра Нагаї
Актори: Марі Хамада, Сіно Хайяма, Хаято Исомура, Нана Комацу, Хонока Мацумото

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress