Фільм Любов у космосі (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі всієї історії, стоять три молодих сестри і їхня мама. Життя героїнь, насправді вдала і хороша, в будь-якому з можливих варіантів. Сама банальна фінансова стабільність, ніколи не була для них проблемою, що в підсумку вилилося в хорошому освіту сестрі та їх гарну роботу в майбутньому. Подібні успіхи, тільки поліпшили їх положення, забезпечуючи прекрасні перспективи на майбутнє. Здавалося б, про що ще можна мріяти, коли все складається в ідеальному вигляді і як виявилося, є в житті героїнь, досить неприємна риса. Взагалі, це досить поширена проблема людей, але судячи по справах жінок, в їх випадку, особисте життя особливо програвала.

Скільки б часу вони не витрачали на пошуки свого нареченого, всі спроби заводили їх до чергового розставання і вимушеної самотності. В черговий раз, всі вони, знайшли прекрасних хлопців, з якими були б не проти зв’язати своє життя. Це ж, стало черговим випробуванням їх волі і здібностей на міцність. Адже кожен новий хлопець, це своєрідне випробування всіх можливих якостей.

Якийсь іспит від життя, де нагородою буде служити щасливе майбутнє і звичайно ж любов. От тільки, судячи з усього, героїням щастя так просто не дістанеться. Фільм Любов у космосі (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тоні Чан, Уинг Шья
В ролях: Рене Лю, Аарон Квок, Луньмэй Квай, Изон Чан, Анджела Бейбі, Цзін Божань, Сюй Фань, Цзиньшань Лю, Цзя-Лю Хуей, Хайтао Ду


загрузка...