Фільм Любов в Морено-Валлі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вихованням хлопчика-підлітка займається батько, який є невиправним фанатом бейсболу. Чоловік віддає перевагу розважатися в оточенні численних подружок, мало цікавлячись справами підростаючого дитини, має проблеми, характерні для його непростого віку. Джеймс росте нетовариським, похмурим хлопчиськом, люблячим проводити час на самоті. Він постійно усамітнюється в кімнаті, де награє на гітарі різні, нехитрі мелодії. У нього є друг-однокласник, що розділяє музичні інтереси, часто становить компанію для спільного музикування.

Ейб дещо відрізняється темпераментом від нелюдимого приятеля, схильний до здійснення легковажних витівок, що доставляють неприємності оточуючим. Шкільний директор давно розчарувався в дивній парочці, вважаючи їх абсолютними невдахами, не здатними досягти в житті успіхів. Джеймс симпатизує миловидної Карлі і намагається привернути її увагу різними способами, але неналежну поведінку товариша заважає здійснити подібні наміри.

Чергова пустощі Ейба завершується для друзів покаранням. Їм необхідно регулярно відвідувати повчальні бесіди на зборах в місцевій каплиці. Фільм Любов в Морено-Валлі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Хаффакер
В ролях: Джон Енніс, Jack Seavor McDonald, Jaire Bowen, Пол Тірадо, Суільма Родрігес, Лілі Сото, Брендон Смолл, Chandler Murphy, Чарлі Сандерс, Алем Брхан Сапп


загрузка...