загрузка...


Після важкого розставання з дружиною Денні знаходить в собі сили змінити конфігурацію мислення. Фітнес-клуб зацікавив випадкового відвідувача. Керівник закладу містер Тревор досить детально викладає суть проекту, акцентуируя увагу потенційного клієнта на філософською складовою. Базисом комплексу, де культивується аеробіка і здоровий спосіб існування, стає невід’ємна єдність особистості. Чотири компонента існування нерозривно пов’язані в єдиний монолітний клубок проблем. Через призму теоретичної логіки у любові немає перешкод як у спорті.

Розум розуміє відсутність перспектив, але незламаний дух вимагає підкорення вершини. Викликані приємною зовнішністю емоції тяжіють над розумом, який придумує спосіб піднятися на примарну висоту. Особистим тренером нового учасника перспективного проекту стає Кет. Надмірно сувора жінка від підопічних вимагає неухильного дотримання рекомендацій і правил. Фільм Любов, як спорт (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Наставниця всюди опікується приходить на тренування клієнта. Дивовижні жіночні форми і пашить здоров’я працівниці клубу привертають увагу Денні, який прагне не розчаровувати леді.

Режисер: Ендрю Буджальски
В ролях: Гай Пірс, Кобі Смолдерс, Кевін Корригэн, Джованні Рібізі, Елізабет Берридж, Бруклін Декер, Тишуан Скотт, Констанс Зіммер, Метт Следж, Зої Грем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress