загрузка...


В центрі уваги знаходиться молода жінка по імені Хоуп, яка є професійним тренером з танців. На даний момент вона змогла добитися колосального успіху в кар’єрі, але в особистому житті до недавніх пір нічого толком не складалося. Жінка ніяк не могла знайти того єдиного і неповторного чоловіка, з яким вона б хотіла прожити все своє життя. Щодня через неї проходить величезна кількість представників сильної статі, але ніхто так і не зміг підкорити її миле серце. Однак незабаром жінка познайомилася зі статечним симпатичним чоловіком на ім’я Ерік, який виявився самим завидним нареченим всього Манхэтенна.

Він все своє життя існував у вищому суспільстві, тому багато дівчат хотіли б бути поруч з ним. Здавалося б, що Ерік теж зацікавився красивою і життєрадісною Хоуп, але між ними виникла величезна проблема. Справа в тому, що незабаром чоловікові належить одружитися на іншій жінці. Це довгоочікуване урочисте захід може стати найкращим у вищому суспільстві, тому весілля чекають не тільки дорогі, але і вся громадськість. Все було б просто чудово, якби в житті Еріка не з’явилася саме Хоуп, в яку він закохується з першого погляду.

Тепер головним героям належить зробити самий складний і відповідальний вибір у своєму житті, від якого залежить благополуччя майбутнього існування. Фільм Любов з першого танцю (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жан Марк
В ролях: Джейсон Сермак, Сесілія Дікон, Джейсі Дотин, Емілі Холмс, Натан Фадэр, Мішелль Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress