Історія сімейного психолога Джуліана, що допомагає людям усувати негаразди і труднощі всередині сім’ї. Тільки ось особисте життя самого героя не може бути успішною. Всіх дівчат, з якими чоловік намагається будувати відносини, переслідують нещастя: жінки або потрапляють в лікарню, або їх кар’єра починає стрімко руйнується, або вони назавжди сваряться з близькими. Герой вже втрачає надію знайти справжню любов і побудувати свою сім’ю. Одного разу на весіллі молода людина зустрічає чарівного дизайнера Джоанну, її кар’єра знаходиться на злеті.

Коли молоді люди починають зустрічатися, з панянкою трапляються різні неприємні ситуації і всякі дивацтва. Після того, як дівчина втрачає роботу і опиняється на лікарняному ліжку, пара вирішує розлучитися. Джоан знову працює над важливим проектом, а Джуліан звертається до фахівця в галузі психології, за допомогою якого він намагається знайти самі витоки хронічних невдач. Герой здається вирішує свої заморочки, але нічого не змінюється, тоді бідолаха йде в монастир.

Джоан презентує свій план і його приймають. Святкуючи успіх дама розуміє, що це були зовсім не поневіряння, а збігу обставин сприяли її успіху. Фільм Любов з ризиком для життя (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ніколя Кюш
В ролях: Франсуа-Ксав’є Демезон, Віржіні Ефіру, Армель Дойч, Рафаель Персонас, Томас-Гиоль, Бріжит Роюан, Ів Жак, Марі-Крістін Адам, Елі Семун, Франсіс Перрен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress