Фільм Любов з сафарі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кіра Слейтер ще недавно, навіть і не підозрювала про різкому повороті власного життя у майбутньому. Вона жила в Чикаго, життям цілком буденною для міської людини. Дрібні проблеми, турботи, щастя і плани на майбутнє, в одну мить змінилися. Їй в спадок дістався великий парк на території Південної Африки. Це підприємство, є величезним заповідником і коштує цілого стану. Воно здатне приносити дохід з туризму, а територія хлопця є мрією для багатьох бізнесменів. Кіра без всяких проблем може продати це місце і жити без всяких турбот, але вчинити так ні обдумано воно не може.

Для початку, жінка повинна вирушити на місце і вирішити для себе, що їй зробити. Заповідник, сповнений диких тварин і природних красот, що неминуче впадає в очі. Дівчина не може встояти перед красою місцевої природи і рішення прийняти парк, все сильніше. Разом з цим, Кіру очікує низка приємних зустрічей, які тільки сильніше затвердять її в думці змінити своє життя. Фільм Любов з сафарі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Заради нового майбутнього, героїні доведеться остаточно кинути минуле і почати нове життя. Можливо, це зміна почне самі приємні часи її історії, адже навіть для кохання в подібному парку, є місце.

Режисер: Лейф Брістоу
В ролях: Лейсі Чаберт, Джон Кор, Бріттані Брістоу, Френсіс Чалер, Ебігейл Кубика, Джонатан Роксмут


загрузка...