Фільм Любов за стіною (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Любов за стіною» дивитися в хорошій якості HD 720p. Дії фільму розгортаються в 1989 році. Саша – молодий хлопець, який служить на кордоні біля Берлінської стіни. Незабаром він знайомиться з дівчиною на ім’я Франц і, що знімає квартиру недалеко від його посади. Молоді люди починають бачитися, і незабаром між ними зав’язуються романтичні відносини. Саша і Франції здаються собі ідеальною парою, яку ніхто не в силах розлучити. Але незабаром їх відносини стануть справжньою проблемою, коли в Німецькій Демократичній республіці почнуться масові протести.

Вони опиняться по різні боки барикад, так як у героїв є протилежні погляди на цю політичну ситуацію. Незабаром за всіма, хто підтримує народні повстання, почнуть полювати таємні агенти. Чи можуть події, що відбуваються в державі, розлучити закохану пару?

Їм доведеться пережити чимало складних моментів і суперечливих почуттів, перш ніж вони знайдуть вихід з положення. Фільм Любов за стіною (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Петер Тімм
В ролях: Фелицитас Волль, Максим Мехмет, Ганна Фішер, Томас Тіме, Карл Кранцковски, Маргарита Бройх, Гізела Трове, Катя Дановскі, Вальдемар Кобус, Уве Штаймле


загрузка...