Фільм Людина дощу (1988) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматична історія, вперше в житті кінематографа розповідає про життя людини з високо функціональним аутизмом. У містера Бэббита було два сина. Перший син, як у казці – розумний був чолов’яга, а другий – «дурень». Так думає Чарлі, молодший з братів. У нього купа проблем, але ось помирає батько, він зібрався вирішити їх за рахунок спадщини. Хлопець у повному подиві, коли йому зачитують заповіт, він дізнається, що виявляється таточку, залишив сина з носом, а точніше – зі старими авто. А всі грошові кошти дісталися братові Раймонду, хворого аутизмом, якого Чарльз ніколи не бачив.

Батько, на думку Чарльза, не любив його, його справжньою любов’ю був автомобіль «Б’юік», та сортові троянди. Єдине добре спогад з дитинства Чарлі це – його уявний друг «людина дощу». Дивно, що це і є його невідомий брат, якого Чарльзу постає не тільки дізнатися заново, але і зрозуміти і полюбити, і ця зустріч дасть значно більше, ніж горезвісні гроші батька. З незв’язної розповіді прояснюється історія, чому Рея відправили в лікарню. Фільм Людина дощу 1988 дивитися в хорошій якості.

Виявляється, Чарльз обпікся гарячою водою в дитинстві з його вини, і батьки вирішили відгородити хворого від молодшого брата дитини, що б він не зробив більше шкоди маляті. Так брати були відірвані один від одного.

Режисер: Баррі Левінсон
В ролях: Дастін Хоффман, Том Круз, Валерія Голіно, Джералд Р. Молен, Джек Мердок, Майкл Д. Робертс, Ральф Сеймур, Люсінда Дженні


загрузка...