Сталася трагічна аварія. І вона стала причиною нещасного життя в однієї людини. З’ясувалося, що цей громадянин в одну мить зрозумів, що його доля – це неймовірний кошмар, в центрі якого є багато суттєвих проблем. Зараз видно, що у чоловіка все життя нагадує катастрофу. Це пов’язано з тим, що головний герой вперше за довгий час побачив одну проблему, впоратися з якою не представляється можливим. Діючий герой історії за одну мить став свідком неприємних інцидентів. Його життя нагадало щось дивовижне, і впоратися з ним було вкрай важко. Зараз чоловік вічно ходить з посмішкою на обличчі.

Саме усміхненість і є головна проблема головного героя. За короткий проміжок часу, діючий герой став свідком неприємних інцидентів. Зараз, він намагається протистояти новим випробуванням. Життя чоловіка через серйозні випробування може в одну мить обернутися чимось новим. Намагаючись змінити ситуацію в кращу сторону, герой постійно намагається збагнути, а що буде відбуватися далі.

Попереду буде значитися багато цікавих нововведень, з якими доведеться взаємодіяти хлопцям постійно. Виправити навалилися проблеми важко, але герої готові до цього. Фільм Людина-посмішка (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Ланшаков
В ролях: Віллем Дефо, Камілла Гуати, Девід Ст. Джеймс, Джеремі Люк, Деміен Д. Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress