загрузка...


Чарльз Діккенс — письменник-початківець, про який ще ніхто нічого не чув. Він уже зробив багато спроб випустити який-небудь бестселер, але його життєвого досвіду виявилося занадто мало для такої справи. Жодне із зібрань творів не знайшло відображення в серцях публіки або стоїть видання. Тоді він черпає натхнення на різдвяних святках і вирішує сам за свої гроші випустити «Різдвяну пісню». Йому не важливо, як на неї відреагують люди, головне, щоб вона була, і щоб її співали.

Така нехитра ідея призводить до низки пригод. Заінтригував сюжет? Бажаєте дізнатися, хто такий «Людина, який винайшла Різдво»? Дивитися повний фільм можна у нас. Приєднуйтесь і дізнаєтеся одним з перших все про цей унікальний героя. Пригоди починаються з появи на порозі незваного гостя. Ця людина дуже сильно нагадує йому когось зі знайомих, але кого герой зараз не може зрозуміти. Вони спілкуються, п’ють глінтвейн і прохолодними зимовими вечорами, як старі добрі товариші починають згадувати і тут настає пора чудес і перетворень.

Письменник не тільки пісню випускає з-під пера, немов камінчики з гори починають сипатися нові твори, присвячені різдвяних канікул. Чи будуть вони визнані, скоро дізнаємося. Фільм Людина, який винайшла Різдво (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бхарат Наллурі
У ролях: Ден Стівенс, Крістофер Пламмер, Міріам Марголіс, Джонатан Прайс, Саймон Келлоу, Козімо Фуско, Дональд Самптер, Іен МакНіс, Білл Патерсон, Аннет Бедленд

загрузка...