Навколо нас безліч людей, смутно підозрюють, що живуть абсолютно не своїм життям, але вперто выстраивающую її цеглинка за цеглинкою. Скільки їх? Всюдисуща статистика мовчить. На залізничний вокзал у французьку глушину прибуває поїзд. Його пасажир — Мілан, чоловік середніх років, який раніше працював каскадером в цирку, а зараз грабіжник банків. Він заходить в аптеку, купити знеболювальних таблеток, і доля зіштовхує його з колишнім вчителем літератури і словесності старим Маскье, дожидающегося своєї черги на операцію з коронарного шунтування серця.

Двері єдиною в окрузі готелі наглухо закриті і Маскье пропонує Мілану ненадовго зупинитися в нього. Пропустивши по чарці за знайомство, чоловіки починають довгий непроста розмова. Колишній циркач ловить себе на думці про тихим і розміреним життя в провінції в славному будиночку з каміном, а літній вчитель зізнається, що його життя надто нудна й спокійна і їй не вистачає адреналіну і щекочущих нерви подій. Фільм Людина з поїзда (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Живучи явно не своєю долею, чоловіки легко знаходять спільну мову, чудово розуміючи один одного. На те, щоб гарненько обміркувати сформовану ситуацію і прийняти вірне рішення у них є тільки три дні.

Режисер: Патріс Леконт
В ролях: Жан Рошфор, Джонні Халлідей, Жан-Франсуа Стевенен, Чарлі Нельсон, Паскаль Парментье, Ізабель Петі-Жак, Едіт Скоб, Моріс Шевит, Ритон Лібман, Олів’є Форон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress