Фільм Лютий (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму «Лютий» хлопець по імені Свен. Він як і звичайний підліток вчитися в школі і має багато друзів. Хлопчик дуже часто зазнає побоїв з боку батька. На його тілі численні синці та садна, які він вміло ховає і не скаржиться на біль. У вільний час він разом із хлопцями захоплюється паркуром, проводить час з коханою дівчиною і знімає аматорські короткометражні фільми. Заповітна мрія хлопця стати режисером з світів ім’ям, але поки це тільки мрія. Він вирішує зробити перший крок до своєї мрії і зняти повнометражний фільм. Свен заручається підтримкою і допомогою своєї дівчини і починає зйомки.

Але в один з вечорів батько побив хлопця так сильно, що все його тіло було суцільний синяк. Щоб уникнути повторного побиття він вирішує сховатися у бабусі. Свен перестають спілкуватися з дівчиною та друзями, так як не хоче, щоб вони знали правду про тирані батька. Друзі вирішили, що він не хоче більше з ними спілкуватися, а дівчина зовсім була впевнена, що у Свена з’явилася інша. Ніхто не знав, які приниження і біль терпить хлопець від батька. Фільм Лютий (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Набравшись сміливості Свен вирішує раз і назавжди з’ясувати стосунки з батьком. Йому вдається дізнатися в чому причина такого ставлення до нього. Чим закінчиться ця історія, побачимо в кінці фільму.

Режисер: Дейв Шрам
В ролях: Еббі Хус, До Зондфлит, Мінгус Дагелет, Джульєтт Даалдер, Леннарт Тиммерман, Хассан Слабкі, Tim Holwerda, Рос Дікманн, Josephine Houtman, Bowy Goudkamp


загрузка...