Компанія підлітків збирається веселе проведення часу організувати з вживанням алкогольних напоїв, щоб підвищити настрій і максимально розслабитися. Однак при закупівлі продуктів до майбутнього вечора виникає серйозна проблема. Неповнолітнім покупцям в торгових точках не продають спиртне, подібну продукцію можна лише видавати громадянам, які досягли двадцятиоднорічного віку. Запримітивши самотню афроамериканку, що проходить неподалік, хлопці до неї з незвичайною звертаються проханням. Дивно, але добродушна незнайомка з радістю погоджується надати молоді необхідну допомогу і без зайвих умовлянь набуває упаковку пива.

Далі відбувається ще більш несподіване – жінка пропонує приятелям розташуватися у неї вдома для проведення вечірки в підвальному приміщенні, де існує цілком прийнятна обстановка. Ніяких особливих умов гостинна господиня не встановлює, єдиною забороною є відвідування верхніх приміщень. Хлопці зраділи дивовижній можливості провести приємний вечір в пристойному досить місці, де дорослі не будуть набридати своїми порадами і настановами. Спочатку підлітки розважалися, насолоджуючись загальним веселощами.

Пізніше одну дівчину цікавість підштовхнула порушити домовленість з гостинною афроамериканкою, що призвело до непередбачених, жахливих наслідків. Фільм Ма (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тейт Тейлор
В ролях: Октавія Спенсер, Міссі Пайл, Люк Еванс, Еллісон Дженні, Джульєтт Льюїс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress