Звичайні співвітчизники, зайняті повсякденними справами, часто не здогадуються про протистояння, що вступило в нову і небезпечну фазу. Йдеться про одвічний конфлікт добра і зла, безпосередніми учасниками якого тисячоліттями є білі і чорні маги. Чарівники існують навіть в нинішньому високотехнологічному столітті. Для обраних чоловіків і жінок можливість володіння магічними заклинаннями є понад усе, оскільки саме таким способом вони здатні підтримувати крихкий баланс між Темрявою і Світлом. Ситуація ускладнюється тією обставиною, що чарівникам все важче приховувати свою справжню сутність.

Світ чарів є особливим, сюди доступний вхід тільки обраним. Однак, останнім часом стали все частіше спостерігатися випадки проникнення в магічну сферу випадкових візитерів. Яким чином їм це вдається, поки встановити важко. Поступово маги розуміють, що гряде серйозне зіткнення. Чарівникам доведеться боротися проти немагов, мають певні претензії до чародіїв. Такий конфлікт вкрай небажаний, оскільки призведе до сумних наслідків для обох сторін протистояння.

Запобігти найгірший варіант розвитку подій належить Бахрушину, начальнику Вартою, довгі роки працює у Верховному Відомстві Магії і Чаклунства. Фільм Магія понад усе (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Катерина Краснер
Актори: Василь Зотов, Єлизавета Рижих, Михайло Кремер, Іван Забєлін, Кирило Ковбас, Михайло Горевий, Семен Шомін, Антон Шурц, Вероніка Тимофєєва, Григорій Перель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress