Золоті мрії і надії плекають багато переселенці, які прагнуть здобути гарну життя на американських теренах. Сімейство Лео з мелодраматичної стрічки «Маленька Італія», перебирається на Манхеттен з Італії, маючи величезні надії на здійснення знаменитої американської мрії, настільки розрекламованої в світі. Майже одночасно з ними, батьки Ніккі, вирішуються на ризикований крок, вирушаючи в невеликий італійський район Нью-Йорка. Там колишні італійські піддані бажають відкрити власну піцерію і гребти гроші лопатами, ледь зійшовши з морського лайнера.

Обидва сімейства, долаючи труднощі, досягають бажаного, вони відкривають свої закусочні закладу, обзаводяться своїми постійними клієнтами, особливо серед вічно зайнятих ділових людей у строгих костюмах, але з італійської душею і корінням. Пропоноване різноманітність піци приваблює багатьох любителів швидкої дешевої їжі, породжуючи між закладами запеклість конкуренції. Поступово темперамент таких відносин починає виходити за рамки дозволеності, глави сімейств вже відчувають себе на військовому полігоні посеред маленького кварталу. Фільм Маленька Італія 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Постійні сварки переростають у серйозні бійки з залученням полісменів. Проте така критична обстановка не заважає дітям з конкуруючих сімейств, перейнятися справжніми почуттями. Ніккі і Лео закохуються і не збираються розлучатися, не дивлячись на войовничих рідних, які не схвалять.

Режисер: Дональд Пітрі
В ролях: Хейден Крістенсен, Емма Робертс, Алісса Мілано, Джейн Сеймур, Денні Айелло, Андреа Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress