Життя старшокласників тільки з боку здається безтурботним і насиченим цікавими подіями. Тільки насправді виявляється, що вона сповнена низкою складних проблем, з якими хлопцям самостійно не завжди вдається впоратися. Френкі Вінтер є таким. Це старшокласник, який користується великою популярністю в школі. Насправді все далеко не райдужно в його житті. Взяти хоча б той факт, що хлопець змушений миритися з розлученням батьків. Карлі і Рей давно вже зрозуміли, що не відчувають любов один до одного, бажаючи припинити спілкування. Тільки події, які відбудуться в найближчому майбутньому, змусять їх знову стати єдиною командою.

Вся справа в тому, що Френкі потрапив у великі неприємності. Хлопець хотів закотити круту вечірку на честь свого дня народження. Тільки відзначити 17-річчя гідно не вийшло. Подія мала драматичний перелом у відносинах зі своїми близькими людьми, другом дитинства, а також дівчиною, до якої відчуває тепле почуття кохання. Фільм Маленькі гіганти (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сталася неприємність в той самий момент, коли Френкі святкував день народження. Відтепер батьки повинні внести свій внесок у життя сина, що подорослішав, нехай і стати однією командою знову не вдається.

Режисер: Кіт Берман
Актори: Тейлор Хіксон, Марія Белло, Нив Вілсон, Кайл МакЛоклен, Пітер Аутербрідж, Даррен Манн, Джош Віггінс, Івен Марш, Кіана Мадейра, Олівія скривився

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress