загрузка...


Історія про дівчину на ім’я Хе-вон. Все життя вона прожила в селі. Невеликий будинок, опіка батьків. Але ось незабаром вона дорослішає і повинна їхати вчитися у велике місто. Адже дівчина закінчила школу і повинна вступати до інституту. Тому доля привела її в столицю Південної Кореї, Сеул, де їй і належить жити. Правда ось велике місто тільки створює проблеми для Хе-вон. Вона відчуває забруднення повітря, тут немає друзів і звичайно ж немає звичного сільського життя. Таким чином у фільмі «Маленький ліс» дівчина не витримує і повертається до себе додому.

Все тому, що в Сеулі вона не може знайти своє місце і постійно страждає від проблем і постійного шуму на вулиці. Приїхавши в село головна героїня нарешті то радіє. Адже тут вона знову відчуває тишу, чисте повітря. А ще поруч з нею є старі друзі, які не забули дівчину і допомагають їй постійно заліковувати «рани». А ще Хе-он знову займається кинутим городом і справами в домашньому господарстві. Це допомагає їй створити нові страви з тільки вирощених овочів.

Тепер у Хе-вон є шанс знайти місце в житті і отримати можливість жити в комфортному і спокійному місці. Що ж її чекає далі? І чи зможе вона налагодити своє життя в селі? Фільм Маленький ліс 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Їм Сун-ре
В ролях: Кім Тхе-ри, Рю Джун-ялина, Мун З-ри, Пак Он-сан, Чин Гі-джу, Чон Гук-хян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress