Гарному чоловікові і талановитому винахіднику в житті постійно не вистачає часу. В даний момент він розгадує нову неймовірну головоломку. Продуктивно працювати герой може тільки в цілковитій тиші і спокійній обстановці. До недавніх пір йому майже ніхто не заважав працювати над своїми винаходами. Все змінилося після того, як у сусідній квартирі з’явилася нова сусідка. Молода піаністка має намір досягти хороших результатів у своєму мистецтві, а значить, спокою чоловіки прийшов кінець. Постійні заняття музикою взагалі не дозволяють героєві приступити до роботи, що його сильно дратує.

Спочатку чоловік намагався переконати сусідку ввічливій бесідою, натякаючи на те, що без спокійної обстановки він не може займатися своєю справою. Його прохання належним чином так і не подіяли на жінку. Вона продовжувала кожен день невпинно репетирувати. Герой вирішує в грубій формі поговорити з нахабною сусідкою. Герої вступають у ворожу і серйозну боротьбу, перетворюючись в непримиренних ворогів. Про поступки тепер і мови бути не може.

Хоча у героїв абсолютно різні погляди на життя, жорстока війна потихеньку перероджується в романтичні відносини. Прекрасна любов раптово приходить на зміну ненависті. Фільм Мало, багато, сліпо (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кловіс Корнійяк
В ролях: Мелані Берньє, Кловіс Корнійяк, Лілу Фогли, Філіп Дюкен, Грегуар Эстерманн, Оскар Копп, Борис Терраль, Маню Пайє, Арно Лешьен, Стефан Годін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress