загрузка...


З нетерпінням на 8 березня жінки чекають привітань і подарунків. Чоловік Наташі в знаменний жіночий день чаклує на кухні, намагаючись здивувати дружину смачним сніданком. Діти, дивлячись на батька, який на плиті смажить котлети, приєднуються до свята. Старший син, який обіймає на аеродромі посаду інструктора, урочисто вручає матері букет троянд. Головним сюрпризом для Наташі стає подарований сертифікат на безкоштовний стрибок з парашутом. Від несподіванки жінка, яка боїться висоти, втрачає свідомість. Домочадці всіма силами вмовляють Наташу не відмовлятися від рідкісного випадку проявити хоробрість і відвагу.

У диктора обласного телебачення Надії Пушкарьової і зовсім трапився конфуз, коли дванадцятирічний син Міша в прямому ефірі нагадав матері про червоний день в календарі. Гість ранкової програми, що представляє комунальні служби Орла, привітав швидкоплинно ведучу з жіночим днем. Син Пушкарьової додзвонився в студію і замовив для матері популярний кліп Ялинки на шлягер «Прованс». До 8 березня успішний підприємець Михайло Юрійович готується серйозно і систематично. Для знайомих жінок бізнесмен купує ексклюзивні букети і стандартні набори подарунків, включають косметику і цукерки. Фільм Мами (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки для матері у комерсанта не знайшлося часу і теплих слів подяки. Багач вирішив, незважаючи на відсутність мобільного зв’язку з периферійним регіоном, відправитися в Копейськ на автомобілі, щоб особисто привітати матір.

Режисер: Євген Абизов, Сарік Андреасян, Алан Бадоєв
В ролях: Сергій Безруков, Дмитро Дюжев, Михайло Пореченков, Єгор Бероєв, Гоша Куценко, Петро Федоров, Федір Добронравов, Іван Добронравов, Ігор Верник, Олександр Олешко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress