Фільм Мандруюча блудниця: Помста (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чимало випробувань, страшних заворушень випадає на частку молодих Марі і її коханого Мішель. Вони подолали стільки неймовірних перешкод, що впоратися з ними могли лише сильні, мужні люди. Однак головним героям фільму, називається Мандруюча блудниця: Помста, вдалося зберегти досить теплі, трепетні почуття один до одного. Більш того, здається, що тепер все мандри, битви і неприємності, нарешті, залишаються позаду. Мішель і Марі можуть зажити разом зі своєю донею мирним, спокійним життям, насолоджуючись кожним новим днем. Ось тільки молоденька жінка як і раніше не в змозі заспокоїтися.

Вона знає, що головний її ворог і сьогодні на свободі. Саме це вселяє їй серйозні побоювання. Він може запросто і в будь-який, самий невідповідний, несподіваний момент нанести нищівний, жорстокий удар. Щодня занепокоєння молоденької жінки збільшується. Ще більше вона переживає за власну дитину. Незабаром монарх Німеччини зібрав величезне військо, щоб відправитися в черговий похід. Примикає до доблесним воїнам і Мішель.

Чоловік не може відмовити могутньому володареві. Минуло небагато часу, як Марі вже отримала листа, в якому інформують її про загибель чоловіка. Фільм Мандруюча блудниця: Помста (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хансйорг Турн
В ролях: Олександра Нелдель, Берт Тішендорф, Юліан Вайгенд, Йоханнес Кріш, Естер Швейнс, Гец Отто, Іль-Ен Кім, Michael Markfort, Харі Принц, Гельмут Бергер


загрузка...