За підтримки свого амбітного батька Маріо мріє про кар’єру професійного футболіста. Він грає в якості нападника для U B B Young Young Boys і сподівається піднятися в першій команді Бернського клубу. Одного разу він отримує несподіване змагання від Леона, який переїхав з Гамбурга до Швейцарії. У двох суперників на футбольному полі незабаром є почуття один до одного. Незграбний Леон і Маріо підходять один до одного, коли вони разом переходять в квартиру гравця. У міру того, як чутки про Маріо І Леоне вступають в оборот, обидва їх уникають товаришами по команді.

Маріо бореться з самим собою, але дотримується лінії свого радника і відповідального клубу, щоб не наражати на небезпеку свою кар’єру. Він заперечує любовні стосунки і навіть надягає подругу алібі. Леон, однак, не витримує тиску, і його атлетична вистава починає застоюватися.

Незважаючи на самозречення, Маріо вдається утвердитися в якості професійного футболіста і, нарешті, перейти в ФК Сент-Паулі, в будинок Леона. Фільм Маріо (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марсель Гіслер
Актори: Макс Хубахер, Аарон Альтарас, Jessy Moravec, Йюрг Плюсс, Доро Мюглер, Андреас Матті, Йоріс Гратволь, Scherwin Amini, Фабріціо Борсані, Julian Koechlin

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress