загрузка...


У неї на роду написано, що вона повинна правити своєю державою, як багато в її королівської сім’ї, проте ця доля звалилася як сніг на голову в такому юному віці майбутньої королеви Шотландії. Занадто багато претендентів в той момент було на трон, а у неї не було ні досвіду в таких протистояннях, ні союзників. Молода дівчина знала тільки те, що потрібно будь-якими методами домагатися свого, але як це робити, вона не відала. Не розуміла, чому хтось, крім неї, раптом вирішив претендувати на трон. Не знала і те, як домогтися свого і забрати те, що належить. Тут же знайшлися ті спритні придворні слуги, які хотіли допомогти юній правительці.

Вони розуміли, що зараз підтримують ніким не висунуту кандидатуру, але в разі, якщо вона пройде, то у них в союзниках буде сама королева. Незважаючи на свій молодий вік, вона теж це розуміла. Що всі ці посіпаки, так охочі її сходження на престол, потім не раз про це нагадають і буде їм що сказати їй і чим дорікнути. Так чи інакше, але на даний момент вони всі їй були вигідні. Вступаючи в протиборство з ними, вона не відштовхувала потрібних людей, але заздалегідь позначала свою позицію, що крім усної подяки вона нічого їм не обіцяє. Цим не могла не скористатися е головна конкурентка. Фільм Марія – королева Шотландії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Невдоволення наростало. Колишні союзники оберталися ворогами. Та, що так жадала влади, була набагато старше героїні і досвідченіший. В палацових інтригах їй не було рівних. Вона точно знала, як обернути поразку молодої спадкоємиці на свою користь і робила це негайно.

Режисер: Джозі Рурк
Актори: Марго Роббі, Сірша Ронан, Девід Теннант, Джемма Чан, Гай Пірс, Брендан Койл, Джо Елвін, Джек Лауден, Мартін Компстон, Ейлін О’хіггінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress