загрузка...


З дитинства мріє побачити невідомі країни, Марко змушений був присвятити свій час торговим справам. За своєю природою авантюрист він шукав тільки випадку виконати свою мрію. І незабаром така можливість у нього з’явилася. Справа в тому, що кілька священиків виявили бажання відправиться на схід, де сподівалися звернути в християнську віру населення тих країн. Разом з ними у важку і небезпечну подорож відправився і Марко Поло, зі своїм батьком і дядьком. Багато пригод випало на їх шляху, але бажання досягти двору Хубілай-хана рухало вперед.

Поки під час бурі в горах Паміру їх не залишають священики, і здається що все марно. Здолати величезні відстані, подолати немислимі перешкоди і повернути назад? Марко прийняв на себе керівництво і вирішив будь-що досягти мети. І незабаром його завзятість була винагороджена. Слух про відважних мандрівників досягає двору Хубілай-хана. Марко Поло і його супутники удостоюються великої честі побачити правителя неосяжної Монгольської імперії. Фільм Марко Поло (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Там він знайомиться з самим імператором і багато дізнається про звичаї і звичаї серед двору і підданих. Але не все так просто, і його наближеність до імператора викликає у сановників заздрість.

Режисер: Кевін Коннор
В ролях: Йєн Сомерхолдер, Б. Д. Вонг, Дезіре Енн Сиахаан, Брайан Деннехі, Кей Тонг Лім, Крістіан, Луо Ян, Майкл Ман-Кін Чоу, Марк Джакс, Алан Ширман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress