загрузка...


Марліна звичайна, молода мешканка індонезійського острова, яка проживає на віддаленій земельній ділянці, розташованій серед пустельній місцевості безлюдних територій. Нещодавно вона стала вдовою, тому живе в повній самоті. Одного разу в відокремлено стоїть житло увірвалася четвірка зловмисників. Агресивно налаштовані чоловіки пограбували господиню, а потім жорстоко над нею поглумилися. Оговтавшись після перенесених страждань і випробуваного приниження, жінка має намір розшукати своїх кривдників і помститися за принесені муки. Її однодумницею і вірною соратницею стає служниця, яка бажає надати посильну допомогу в реалізації непростих задумів.

Своєрідні напарниці встають на стежку непримиренного протистояння, відкриваючи полювання на безсердечних гвалтівників, залишилися безкарними. Незабаром месниці вдається вчинити розправу над одним бандитом, позбавивши його життя шляхом обезголовлювання. Разом з переслідуючим її примарою загиблого лиходія, марліна відправляється в найближче відділення поліції, сподіваючись знайти там розуміння і підтримку. Однак шериф ставиться з недовірою і абсолютною байдужістю до розповідей незнайомки про вчинене над нею насильство бандою злочинців. Ображена подібним ставленням вдова усвідомлює, що залишилася абсолютно одна перед величезною проблемою.

Вона звикла в подібних справах раніше покладатися на коханого чоловіка, але чоловік загинув при трагічних обставинах, тепер доводиться самій боротися з виникаючими бідами. Фільм Марліна, вбивця в чотирьох актах (2017) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Моули Суря
В ролях: Егі Федлі, Деа Панендра, Йога Пратма, маршу Тімоті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress