Фільм Материнський інстинкт (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На планеті існують тисячі жінок не здатних по ряду певних причин випробувати радість материнства природним чином. В сучасному суспільстві існує кілька способів, що дозволяють з подібною проблемою розібратися. Найдоступнішим у багатьох країнах є звичайне усиновлення дітей, що залишилися сиротами, або роз’єднаних з батьками з інших законних підстав. Однак процес оформлення опікунства — дуже непроста, досить тривала справа, що супроводжується безліччю безглуздих, бюрократичних зволікань. Саме цим фактом користуються підпільні організації, діючі протизаконними методами, що дозволяють значно скоротити процедуру отримання опіки над дитиною.

Злочинці безсовісно наживаються на чужих бідах, граючи на людських почуттях, вимагаючи за надані послуги величезні грошові винагороди. Молода особа в самому центрі виявилася неприємною історії, пов’язаної зі злочинною діяльністю такого роду. Вона стала жертвою, у якої викрали новонародженого малюка після благополучно минулих пологів. Шокована трапилося нещастям мати миритися не збирається з ситуацією, вона має намір докласти будь-яких зусиль, щоб повернути дитину.

З’ясовується, що до зникнення дитини доклали руки члени місцевої мафії, що спеціалізується на продажу викрадених малюків людям, які бажають стати батьками таким способом. Фільм Материнський інстинкт (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Фейфер
Актори: Едріенн Франц, Крісті Карлсон Романо, Кесі Оуенс, Aubrey Goldstein, Домінік Кітінг


загрузка...