загрузка...


Часто вважається, що якщо людині пощастило народитися в багатій родині, то і вся його життя йде як по маслу. Особливо сильно заздрять коронованим особам, у яких за підрахунками простих людей є все. Правда право на щастя у таких людей рідко буває, не варто забувати і про те, що чим більше влада, тим більше відповідальність. Юна і талановита Матильда, на яку покладали величезні надії і уявити не могла, що доля зіштовхне її з останнім імператором.

При цьому відносини у них будуть зовсім не діловими. Навпаки ці люди полюблять один одного настільки сильно, що будуть готові на все заради особистого щастя. Дівчина планувала продовжити свою кар’єру і прославитися на весь світ, але в той же час вона розуміла, що готова кинути все заради свого коханого. Чоловік теж був готовий на все, лише б Матильда була поруч з ним. Перед дівчиною стоїть не легкий вибір, їй доведеться добряче помізкувати над тим, що її буде чекати на тому чи іншому етапі життя в залежності від її вибору.

У той же час героям треба буде готуватися до гіршого, адже грядуть важкі для країни часи і чим все завершиться нікому не відомо. Що ж чекає пару і зможуть вони побути щасливими або ж у них не буде шансу на щастя? Фільм Матильда (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Учитель
Актори: Євген Миронов, Віталій Коваленко, Григорій Добригін, Галина Тюніна, Михалина Ольшанська, Сергій Гармаш, Інгеборга Дапкунайте, Луїза Вольфрам, Ларс Айдінгер, Данило Козловський

загрузка...