Фільм Матусю, я не робила цього (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі історії варто Еллен Плэйнвью, яка закінчила юридичний коледж і давно вже працює адвокатом. Її обов’язок, це захист людей, не важливо винні вони чи ні. Головна мета, це пом’якшення або виправдання вироку, але до недавнього часу, всі справи не були проблемою. Жінка прекрасно справлялася зі своїми обов’язками, поки не опинилася в делікатній ситуації. Звичайно ж, крім роботи у жінки була й особисте життя, тільки намагалася її присвятити своїй дочці. Жінка прагнула надолужити втрачені роки, які проводила за підняттям своєї кар’єри. Незабаром статися несподіване, Джулі звинуватять у вбивстві власного викладача.

Звичайно ж, дівчина говорить про свою невинність і Еллен вірить дочки. Вона не та людина, яка здатна на подібні вчинки. Тільки ось в цьому і є перша проблема. Всі докази, що вказують саме на Джулі. Немов вона вчинила цей злочин, але сама в нього не вірить. Еллен належить непроста справа, адже врятувати дочку вона зобов’язана будь-якими засобами. Фільм Матусю, я не робила цього (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона вірить в неї і готова піти на все, лише б позбавити дитину від покарання. Перш, справи ніколи не були такими важкими, але даний випадок, стане перевіркою всіх її навичок і прагнень.

Режисер: Річард Габай
Актори: Деніка МакКеллар, Пейдж Серси, Джонатан Беннет, Емілі Чанг, Джэлил Уайт, Джен Лиллей, Ендрю Бонджорно, Моллі Барнетт, Sergio Carmona, Роберт Кэрредин


загрузка...