Фільм Медуза (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Доля п’ятнадцятирічної Сари складається сумним чином, підготувавши для юної особи велику кількість труднощів, які навалилися непосильною вагою на незміцнілі плечі дівчинки-підлітка. Вона виховується в неповному сімействі, яке безвідповідальний батько залишив під опікою безпорадної дружини, в стан впала клінічної депресії. Справитися не зуміла з життєвими негараздами мати не виконує в належній мірі батьківські обов’язки, які стали долею неповнолітньої дочки, вимушеної про молодших братиків піклуватися і абсолютно розбитої матері.

Володіє твердим характером і оптимістичним настроєм дівчина навчання в школі намагається поєднувати з підробітком, щоб заробити невеликі гроші, прогодувати дозволяють сім’ю. З однокласниками у неї встановилися складні взаємини, ровесники проявляють відкриту неприязнь. На роботі до Сари постійно чіпляється начальник, дозволяючи образливі висловлювання на її адресу. Фільм Медуза (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Єдиною віддушиною стає участь у постановці вистави, яку школярі готують до випускного балу. Керівник відзначає театральні таланти дівчинки, з захопленням займається репетиціями комедійної ролі.

Режисер: James Gardner
В ролях: Шинед Метьюз, Томос ІМС, Jemima Newman, Генрі Лілі, Хелен Кеннеді, Сіріл Нрі, Вікторія Олкок, Енгус Барнетт, Лів Хілл


загрузка...