Фільм Мектуб, моя любов (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Амін повертається на рідне узбережжі Ліонської затоки, щоб відпочити від важкого робочого року, купуватися в блакитних водах і, по можливості, знайти справжню любов. Багато поспішають в дану місцевість на час літніх відпусток і канікул, завдяки чому, всі пляжі і захоплюючі закладу наповнені народом, красивими дівчатами з Ніцци та іншими відпочиваючими. Родичі і старі знайомі з радістю сприймають приїзд хлопця додому, проте кожен зайнятий побудовою власного кохання і романтичними відносинами. Офелія, Тоні, Кламин і Шарлотта заплуталися в любовному багатокутнику, забувши про те, чого насправді хочуть і хочуть.

Приїжджий місцевий житель, тим часом, пускається на пошуки неприборканої пристрасті і відносин, здатних змінити його нудну повсякденну життєдіяльність. Любителька вечірок — Селін, намагається справити на хлопчину незабутнє враження, люблячи відв’язні тусовки та інші молодіжні заходи з випивкою, наркотиками і алкоголем. Фільм Мектуб, моя любов (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Подальші події заплутуються настільки хвацько, що не визначити і не передбачити, чого чекати від завтрашнього дня, вечора та ночі. Нічні пригоди п’яних пар огортають вулиці і кожен шукає себе в цьому прекрасному місці.

Режисер: Абделатиф Кешиш
В ролях: Шаїн Бумедин, Офели Бо, Салім Кешьюш, Афсиа Ерзі, Лу Люттио, Алексія Шандар


загрузка...