Менаше – тихий, інтелігентний молодий чоловік, який багато років тому перебрався на постійне місце проживання з Ізраїлю в Нью-Йорк. Тут він встиг обзавестися сім’єю. Нещодавно улюблена дружина чоловіка народила чарівного малюка. Але життя головного героя різко змінюється після трагічної і передчасної смерті дружини. Він ніяк не може змиритися з почуттям гіркої втрати. Проте це лише початок проблем для Менаше, є скромним продавцем в місцевому магазині. Справа в тому, що з давньої релігійної традиції дитини не можна виховувати в неповній сім’ї.

Чоловік не може піти проти звичаїв своєї громади. Так що малолітнього сина головного героя бере на піклування один з його найближчих родичів. Ця подія змушує молоду людину в даний відчай. За кілька тижнів він втратив в життя все, що йому було так дорого. Жалісливий рабин кожен день бачить страждання батька, який не може знайти собі місця. Ребе вирішує допомогти безутешному Менаше. Він умовляє родичів головного героя повернути йому на сім днів синочка.

Тепер у втішеного чоловіки з’являються чудові шанси показати, що він є зразковим батьком і сім’янином. Чи вдасться йому здійснити цей задум, відстоявши свої права на виховання дитини? Фільм Менаше (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джошуа З. Вайнштейн
В ролях: Menashe Lustig, Yoel Falkowitz, Ruben Niborski, Meyer Schwartz, Ariel Vaysman, Yoel Weisshaus

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress