загрузка...


Томас-немолодий чоловік, який є переконаним байкером, присвятив багато років улюбленому захопленню. Він вважається старим вовком, люблячим свободу, звиклим сподіватися лише на власні сили. Одного разу він вирішує відвідати Альмерійську пустелю, для чого відправляється на вірному байку в багатоденну мандрівку. Він збирався насолодитися самотністю, умиротвореної атмосфери зайнятися медитацією, почитати хорошу книгу, поміркувати про пройденого життя, переосмислити скоєні вчинки і численні, ненавмисні помилки, несприятливо позначилися на розвитку подій.

На жаль, чоловікові не вдалося реалізувати свої масштабні задуми, оскільки йому зустрілася по дорозі вельми екстравагантна, молода особа, що потребує допомоги. Доброзичливий, чуйний чоловік не зміг байдуже поставитися до бід самотньої дівчини. Лючія володіла непередбачуваним характером і невиправною схильністю до гріховних занять. Вона без сорому займалася дрібним крадіжками, оббираючи безжально не підозрюють підступу незнайомців.

Своєю безвідповідальною поведінкою нова знайома створює масу небажаних неприємностей Томасу, висловив їй підтримку. Фільм Мене звуть Томас (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Теренс Хілл
В ролях: Теренс Хілл, Veronica Bitto, Єва Бестеіро-Бертолі, Francesca Beggio, Гуя Йело, Енді Луотто, Giovanni Malafronte, Метт Патрезі, Cinzia Susino

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress